Blog

Toner ve Kartuş Tasarrufu İçin Öneriler

27 Ekim 2020

Yazıcınızın çok fazla toner veya kartuş kullandığını mı düşünüyorsunuz ? Toner veya kartuşlarınızın hızlı bitmesinin birden fazla sebebi olabilir. 

En İyi Muadil Toner Markası

16 Mart 2020

INKWELL TONER 2006 yılında, Bilsa Bilişim tarafından İstanbul merkezli kurulan yazıcı ve sarf malzemeleri satışı konusunda uzmanlaşmış ve 2006 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan muadil toner markasıdır.

Fotokopi Makinesi Kiralama Fiyatları

16 Mart 2020

Firmamız en uygun fotokopi makinesi kiralama fiyatları ile çözüm sunmakta ve sizleri cihaz sahip olmak için yüksek bütçeler ayırmak zorunda kalmaktan kurtarıyoruz.

Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcılar

06 Mart 2020

Lazer yazıcılar piyasadaki çok sayıda yazıcı türünden birisidir. Bu ürünlerin özellikleri arasında özellikle mürekkep yerine kartuş kullanması bulunuyor. Son dönemde daha da geliştirilmiş olan çok fonksiyonlu lazer yazıcılar evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, kırtasiyelerde, devlet kurumlarında ve daha pek çok alanda kullanılabiliyor. 

3d Yazıcı ile Neler Yapılabilir?

06 Mart 2020

Teknolojinin geldiği nokta bugün hayallerin ötesindedir. Hayatımızı ne kadar değiştirebileceğini tahmin etmek neredeyse imkansız. Bunun en son örneklerinden bir tanesi 3d yazıcılar.

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Nedir?

03 Mart 2020

Ofis malzemeleriyle, yazıcılarla, tarayıcılarla, fotokopi makinalarıyla ilgilenen kişilerin en sık karşılaştıkları kavramlardan birisi bitmeyen kartuş ve bununla çalışan yazıcılardır. Peki bitmeyen kartuşlu yazıcı nedir?

Samsung M2070 Toner Orijinal Toner Fiyatı

27 Şubat 2020

Samsung bütün elektronik ürünlerinde olduğu gibi yazıcılarında ve fotokopi makinelerinde de üst Düzey performansı sağlaması, en yeni teknolojileri barındırması, güvenilirliği, uzun ömürlülüğü gibi pek çok avantajı bir arada bulunduruyor.

Kurumsal Yazıcı Kiralama

21 Şubat 2020

Kurumsal işletmeler ve firmalar için çıktı ve baskı almak her zaman temel gereksinimlerden birisi olur. Özellikle bazı sektörlerde bu, çok daha fazla ortaya çıkar. Fakat kurumların ihtiyaç duyduğu yazıcıları satın alması ve sarf malzemelerinin takibini yapması, yenilemesi, stoklaması hem büyük bir maddiyat gerektirir hem de zaman gerektirir. Bütün bunların kontrolünü ve takibini yapması için kurumda bir personelin zamanının büyük kısmını buna ayırması icap eder. 

Çipli Toner Dolumu Nasıl Yapılır?

20 Şubat 2020

Çip, çok sayıda transistörün bileşimiyle elde edilen bir elektronik devre elemanıdır. Çok fazla alanda kullanıldığı gibi yazıcı tonerlerinin de beyni olarak kullanılır. Toner yazıcıya takıldığında çip, kalibrasyon işlemini yaparak yazıcıyla toner arasındaki koordineyi yapar. Baskı sayısını ve baskı kalitesini ayarlayarak verimli çıktı almayı sağlar.

Bitmeyen Kartuş Sistemi

15 Şubat 2020

Bitmeyen kartuş sistemi, günümüzde en fazla kullanılan ve en avantajlı mürekkep sistemlerinin başında geliyor. Herhangi bir cihazdan çıktı alırken ya da fotokopi çekerken yazıcıların kartuşlarının biteceğini sürekli düşünmek istemiyorsanız doğru tercih bu sistem olacaktır. Normal kartuşlara nazaran 50 kat daha fazla işlem yapmaya elverişli olan bitmeyen kartuş sistemi, ekonomiklik bakımından oldukça avantajlıdır. Özellikle büyük şirketlerde, sürekli çıktı alınan yerlerde normal kartuşlar büyük sorun olur.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.