Kartuş

Firmamız sizlere çok geniş yelpaze de kartuş seçenekleri sunar. Yazıcının özelliklerine bağlı olarak bir kartuşu kısa sürede bulabilirsiniz. Yeterli donanıma sahip ve uzman personeli ile hizmet veren firmamız Toner 7/24 alışverişinizi güvenle ödeyebilir ve istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sırala
3'lü 4'lü
Toplam 973 ürün görüntüleniyor.

Kartuş Dolum

Kartuş dolum, geri dönüşüm olarak adlandırılan bir sistemdir. Bunun sebebi ise mürekkep püskürtmeli yazıcılarda bulunan kartuş bittiğinde o kartuşların mürekkeple tekrar dolduruluyor olmasıdır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda bulunan kartuşlar bu sistem sayesinde tekrar kullanılmakta ve kullanıcılara da kolaylık sağlamaktadır. Lazer yazıcı üretimi artış gösterse de genellikle daha uygun fiyatlı olduğu için mürekkep püskürtmeli yazıcılar kullanılmaya devam etmektedir. Genellikle ev ve küçük iş yerlerinde kullanılan yazıcılar, profesyonel baskı merkezleri tarafından da kullanılmaktadır. Fotoğraf baskıları için kullanılan kartuşlar, isteğe göre farklı renklerle tercih edilmektedir.

Kartuş Dolum Nasıl Yapılır?

Kartuş dolum, manuel ve otomatik olmak üzere iki farklı yolla yapılmaktadır. Genellikle evlerde ve küçük iş yerlerinde kullanılan kartuşlar, setler halinde kullanılarak manuel olarak yani elle doldurulmaktadır. Kartuş üzerinde bulunan etiketlerin altında delikler bulunmaktadır. Bu delik, mürekkebin enjekte edilmesini sağlamaktadır. Kartuşa aktarılacak olan mürekkep, şırınga ile yeterli miktarla çekilir ve kartuşa aktarılır. Otomatik olarak yapılan dolum ise profesyonel makineler ile yapılmaktadır. Bu makineler vakumlu ve basınçlı olarak özel üretilmiştir. Firmamızda ise sizlerin isteğine ve ihtiyacına uygun olarak çeşitli ürünler bulunmaktadır. İstediğiniz ürünü istediğiniz renkte temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla sahip olacağınız ürünler, yüksek kalite ile üretilmiş olarak sizlere sunulmaktadır. Yazıcılarınızı kullandığınız sıklığa göre mürekkep ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kartuş Seçimi

Kartuş satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde sıralamak mümkündür; Kartuşun ne kadar çıktı verdiği hakkında bilgi alınmalıdır. Renk seçeneklerinin öğrenilmesi gerekir. Kartuşun tek kullanımlık mı yoksa doldurulabilir mi olduğu öğrenilmelidir. Kartuşu satın alacağınız yerin güvenilir olup olmadığı dikkatlice araştırılmalıdır.

Ekonomik Kartuş Fiyatları

Yazıcıların en önemli parçası kartuştur. Çünkü yazılı kaynakların çoğaltılması kartuş içerisindeki mürekkebe bağlıdır. Bu nedenle de her ofiste muhakkak kartuş bulunmalıdır. Firmamız sizlere geniş yelpaze de kartuş seçenekleri sunar. Mevcut yazıcınızın özelliklerine ve markasına bağlı olarak uygun olanı kısa sürede temin edebilirsiniz. İşletmemiz sektör de uzun senelerdir hizmet verir. Bu sayede gerekli tecrübe ve altyapıya sahiptir. Aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerimiz de mevcuttur. Asla standart üstü fiyatlar vermeyiz. İnternet sitemizi ziyaret ederek kartuş modellerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.