Sırala
3'lü 4'lü
1 2 3 4 5 ... 7
Toplam 105 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Lexmark Muadil Toner

Lexmark muadil toner ile kastedilen eşdeğer ürün olmasıdır. Yazıcı veya fotokopi makinesi imalatçısı olan firmalar dışında farklı bir imalatçı firma tarafından üretilmesidir. Ürünün orjinali ya da eşdeğeri olarak da ifade edilebilir. Yan sanayi olarak da isimlendirilir. Bu ürünlerin baskı maliyetleri düşüktür. Esas olan çok sayıda üretim yapılmasıdır. Ürünün orjinaline göre % 75’e varan oranlarda maliyet düşmektedir. Dolayısıyla küçük, büyük ve orta ölçekli firmalar için büyük avantajlar sunmaktadır. Son yıllarda bu ürünlerin kullanımında giderek artış görülmektedir. İthalatçı firmalar tarafından bu ürünleri ülke sınırları içine girmesini sağlayarak Pazar payını arttırma amacına yönelmektedir. Firmamız tarafından satılan lexmark muadil toner çeşitleri de bu kapsamdadır.

Lexmark Muadil Toner Özellikleri

Bu ürünlerin orjinallerine göre atık hazneleri geniş olduğu için dolum sonrasında toz sızdırmaz ve kağıtlarda leke bırakmazlar. Kullan at şeklinde olmakla birlikte bazıları tekrar dolum yapmaya müsaittir. Firmamız bu ürünleri sizlerin istifadesine sunmaktadır. Ürün kalitesi ve güvencesini bir arada bulabileceğiniz niteliklerde sizlere sunmaktadır. Güvenceli bir ürün satışı yaparak kalitesini tescillemektedir. Kullanım süresi boyunca memnun kalacağınız bu ürünleri firma olarak kendi hizmet kalitesiyle sizlerin istifadesine sunmaktadır. Firmamız lexmark muadil toner çeşitlerini hizmet kalitesi farkıyla sizlere sunmaktadır. Her üründe olduğu gibi satışını yaptığımız bu ürünlerin de piyasada düşük kalitede olanları mevcuttur. Firma olarak sizler için oluşturduğumuz bu platformda güvenli ve kaliteli ürünlerimizi istifadenize sunmaktayız. Her türlü detaylı bilgiyi alabileceğiniz sitemizde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir ve uzun vadede memnuniyetle bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Lexmark Muadil Toner Ürün Kalitesi

Ürün çeşitliliği ile sizlere pek çok alternatif sunan firmamız tüm bu ürünleri tek bir platformda sizlerle buluşturmaktadır. Ürünlerimizi görüp ihtiyaç ve beklentilerinize uygun seçim yaptıktan sonra tek yapacağınız şey sipariş vermektedir. Sipariş verdikten sonra sizlere bu ürünleri ivedilikle tedarik ederek ulaştırmaktayız. Müşterilerimizin talep ve beklentilerine göre satışını yaptığımız bu ürünleri piyasadaki fiyatlara göre en makul fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Bütçenize hitap eden uygun fiyat ve güvenli ödeme koşulları ile sizlere kolaylıklar sunmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.