Muadil Toner

Muadil toner, yazıcı ve tarayıcı üretici firmaları haricinde, başka firmalar tarafından üretilen tonerlere verilen isimdir. Eşit, denk anlamlarına gelir ve işlev olarak orijinal tonerlerle aynı işlevi görür. Kaliteli bir tercih ile yıllık %80’e varan tasarruf elde edebilirsiniz. Bizler her zaman kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Sırala
3'lü 4'lü

Yüksek Kaliteli Muadil Toner

Her ne kadar markalar doğrudan ürünlerinde kendi tonerlerinin kullanılmasını önerseler de çeşitli etkenler kullanıcıları muadil toner kullanımına yöneltmektedir. Bunun en büyük nedeni, ekonomiktir. Maalesef ülkemiz şartlarında kartuş, toner fiyatları son derece pahalı ve bu yüzden çoğu kullanıcı için sarf malzemeleri, bir yazıcıdan, tarayıcıdan, fotokopi makinesinden çok daha pahalıya geliyor. Elbette bunda bilinçsiz ürün tercihinin de etkisi oluyor. Zaman içerisinde sarf malzemelerinin maliyetini azaltmak için de bu tarz yöntemlere başvuruluyor.

Makinelerinize Zarar Vermeyen Muadil Toner Çeşitleri

Muadil toner üretiminde ve tercihinde son derece dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü dolum, çok yüksek ve çok düşük fiyatlara yapılabiliyor. Bu da sektörde çok büyük kalite farklarının olmasından kaynaklanıyor. Özellikle bazı Çin malı ürünlerde maliyet çok daha düşebiliyor. Fakat unutmamanız gereken husus, toner tozunun havada uzun süre kalabildiğidir. Kalitesiz ürünlerde kanserojen oranı çok yüksek olmakta, bu da nefes alımında doğrudan akciğere yapışmasına neden olmaktadır. Gerek kendi sağlığınız gerekse çalışma ortamınızda bulunan kişilerin sağlığı için olabildiğince güvenilir, işin uzmanı yerlerden muadil toner tercihi yapmanız gerekir. Yanlış ve çok kalitesiz ürünler yalnızca sağlığınızı tehdit etmekle kalmaz, aynı zamanda ürünlerinizin sağlığınız da etkiler. Cihazlarınızın kullanım ömrünü azaltabilirsiniz. Maliyetli bakım, onarım sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fakat tercihinizi doğru yapar, seçici olursanız sarf malzemeleri masraflarınızı çok daha uyguna getirebilir, normalde aldığınız verimden çok daha yüksek verim elde edebilirsiniz. Daha kaliteli yazılar ve görsel baskılar elde edebilirsiniz. Çalışma ortamlarınızın sağlık ve hijyeninden de taviz vermemiş olursunuz.

Muadil Toner Kullanılabilecek Markalar

Kullanıcıların merak ettiği konulardan birisi, makine üreticilerinin ürettiği kartuş, tonerler dışında marka kullanımının garantiyi bozup bozmadığıdır. Kesinlikle muadil toner kullanımı garanti sözleşmesini bozmaz. Onların yaptığı sadece tavsiye niteliğindedir. Tamamen güvenilir, sağlıklı ve birinci sınıf ürünlerimizi tercihinize sunuyoruz. HP, Samsung, Ricoh, Sagem, Canon, Lexmark, Oki, Toshiba, Sharp, Xerox, Brother, Kyocera, Olivetti yazıcıların, fotokopi makinelerinin sarf malzemelerini tarafımızdan güvenle temin edebilirsiniz. Doğru kullanımda cihazlarınız için hiçbir risk taşımadığından emin olabilirsiniz. Normalde aldığınız çıktı sayısından çok daha yüksek ve kaliteli çıktılar alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.