Taşınabilir Yazıcı

Günümüzde birçok işimizi cep telefonlarımız ve bilgisayarlarımız vasıtasıyla halletmekteyiz ancak hala kağıtlara olan ihtiyacımız tam anlamıyla bitmiş değil. Taşınabilir yazıcı bize nerede ne şartlarda olursak olalım ihtiyacımız olduğunda yardım ediyor.

Sırala
3'lü 4'lü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Taşınabilir Yazıcı Kullanımı

Birçok markanın birçok boy ve özelliklerde taşınabilir yazıcısı bulunmaktadır. Bu yazıcılar fiyat performans olarak değerlendirildiğinde bizlere birçok özellik sağlamakta. Bazıları kablosuz bağlantı bazıları farklı baskı türleri ile ön planda. Taşınabilir yazıcı standart yazıcılardan farklı olarak daha az yer kaplayıp daha kolay kullanım sağlamaktadır. Standart bir yazıcı ile hemen hemen aynı parçaları ancak daha portatiflerini bulunduran taşınabilir yazıcı son günlerde fazlasıyla tercih edilmektedir. Renkli ve siyah beyaz baskı yapabilen bu yazıcılar aynı zamanda herhangi bir güç kablosuna ihtiyaç duymayıp içerisinde entegre olarak bulunan bataryasının şarjı ile çalışıyor. Kısaca tek yapmanız gereken evde veya ofiste şarj edip gün içinde rahatça kullanmak. Günümüzde bazı markalar bu yazıcıların boyutunu bir cep telefonu büyüklüğüne kadar indirgemiş olup mürekkep kullanmadan termal yol ile baskı yapabilmektedir.

Taşınabilir Yazıcı Kullanımı

Son zamanlarda piyasada en çok satılan ve tercih edilen taşınabilir yazıcı dakikada 19 ile 22 adet renkli, 50 adet ise siyah beyaz çıktı verebilmektedir. Taşınabilir yazıcı sadece A4 olarak bildiğimiz organik kağıtları değil aynı zamanda termal fotoğraf kağıtları kullanıldığında da fotoğraf çıktısı verebilmektedir. Bu tarz taşınabilir yazıcıları kullanarak istediğiniz yerde istediğiniz zamanda ihtiyacınız olan dokümanları ve fotoğrafları kolaylıkla basabilirsiniz. Yakın zamanda üretilen taşınabilir yazıcı ve fotoğraf yazıcıları kullandıkları termal baskı teknolojisi sayesinde püskürtmeli yazıcılardan daha iyi çözünürlük ve daha iyi baskı kalitesi sağlamaktadır. Aynı zamanda mürekkep kullanımı olmadığından daha çevreci bir kullanım sağlıyor. Taşınabilir yazıcıların güncel fiyatları 300 TL ile 2000 TL arasında değişmekte tabi bu fiyatlar ürün markası, baskı kalitesi, şarj süresi ve kullanılan malzemelerin kalitesi gibi birçok değişkene göre farklılık göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.