HP Kartuş

Kaliteli baskı için güvenilir bir marka, kaliteli mürekkep seçilmektedir. Firma olarak HP marka ürünlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda çeşitli ürünlerimiz arasından sizin için uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Sırala
3'lü 4'lü
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 30
Toplam 437 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 30

Bir yazıcının basım yapabilmesi için kartuş gereklidir. Kartuşlar, plastik bir kutu içerisinde mürekkep barındırırlar. Bu mürekkep, yazıcının baskı yapmasını sağlar. Çeşitli renklerde mürekkep kullanılmaktadır. Aynı zamanda çeşitli marka ve modellerde kartuş bulunmaktadır. HP kartuş, bu markalardan biri. HP tarafından üretilen kartuş, marka içerisinde farklı model ve renklerde üretilmektedir. Mürekkepli yazıcı genellikle evlerde ve küçük iş yerlerinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte en önemli bir diğer kullanım alanı baskı merkezleri olan yani fotoğrafçılar olan mürekkepli yazıcılar, güvenilir markalardan tercih edilmektedir. Çünkü fotoğrafçılar için yaptıkları baskının kalitesi oldukça önemlidir.

HP Kartuş Ömrü Ne Kadar?

HP kartuş için farklı modeller bulunuyor. Bu modellerin baskı sayısı da farklılık gösterebiliyor. Yazıcının yaptığı baskı göz önünde bulundurulursa kartuş ömrü de o doğrultuda azalır ya da artar. Eğer çıkarılan sayfa sayısı ve sayfanın doluluk oranı artış gösterirse kartuş ömrü azalır yani daha kısa sürede biter. Bu tamamen sizin kullanım sıklığınızla alakalı bir durumdur. Aynı zamanda yazıcı içerisinde kullanılan kartuş sonsuza kadar kullanılabilir ya da şu kadar süreyle kullanılabilir diyemeyiz. Çünkü yazıcının kullanım sıklığı ve kullanılan mürekkebin kalitesi bu süreyi etkilemektedir. Sizler, HP marka ve modelleriyle kartuş seçimi yaparak yazıcınızın sağlığını koruyabilirsiniz. Aynı zamanda kartuş dolumu yapacak olursanız gerekli talimatlara uymalısınız. Eğer dolum için belirtilen talimatlara uymazsanız yazıcınıza zarar vermiş olursunuz. Gerekli talimatlara uyarak yaptığınız dolum, yazıcınıza asla zarar vermeyecektir.

HP Kartuş Özellikleri

HP kartuş, kullanıcılar için bazı avantajlar sunuyor. Öncelikle iki yıl garantili olan ürün, garanti belgesi ile sizlere ulaştırılıyor. Faturanızın kesildiği tarihten itibaren iki yıl içerisinde ürünle alakalı bir sorun yaşadığınız zaman garanti süreci başlatılıyor ve ürün onarılıyor. İnternet sitemiz üzerinden 7/24 sipariş verebilir, kısa sürede ihtiyacınız olan ürüne ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde HP marka ürün siparişi verdiğiniz zaman siparişiniz o gün kargoya verilir. Eğer mesai saatleri dışında sipariş verirseniz siparişinizin ertesi gün size ulaştırılır. Sarı, yeşil, mavi, siyah, kırmızı gibi ayrı renklerde bulunan kartuşlar, renkli seçenekleri ile de sizlere sunuluyor. Marka, yüksek kalitede üretilmiş renk seçenekleri ile sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine kesin çözümler sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.