x

Kurumsal Yazıcı Kiralama

21 Şubat 2020
Kurumsal Yazıcı Kiralama

Kurumsal işletmeler ve firmalar için çıktı ve baskı almak her zaman temel gereksinimlerden birisi olur. Özellikle bazı sektörlerde bu, çok daha fazla ortaya çıkar. Fakat kurumların ihtiyaç duyduğu yazıcıları satın alması ve sarf malzemelerinin takibini yapması, yenilemesi, stoklaması hem büyük bir maddiyat gerektirir hem de zaman gerektirir. Bütün bunların kontrolünü ve takibini yapması için kurumda bir personelin zamanının büyük kısmını buna ayırması icap eder. İşte bizler tam da bu noktada devreye giriyor ve kurumsal yazıcı kiralama hizmetlerimiz ile bütün ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Sağladığımız hizmetlerle yazıcı satın almak için ek bütçe ayırmak zorunda kalmaktan sizleri kurtarıyoruz. Dilediğiniz sürede, istediğiniz yazıcıyı tarafınıza kiralayarak her zaman güvenli biçimde kullanmaya ve performans almaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Yazıcı Kiralama Avantajları

Yeni bir yazıcı almak sadece masraf doğurmaz. Aynı zamanda büyük bir bilinmeyene sizi sürükler. Çünkü bu ürünlerin her birisinin bir ömrü, yaşı, performans düzeyleri vardır. Bunların bir süre sonra ömürlerini doldurması kaçınılmaz. Hatta satın aldıktan kısa süre sonra da elinizdeki ürün miadını doldurmuş olabilir. Bu yüzden de bir süre sonra yüklü paralar ayırarak satın aldığınız ürünü çöpe atmak, hurdacıya bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Oysa yazıcı kiralama sistemimizde tüm sistemlerin yaşı ve ömürleri bilinir. Miadını dolduracak olan yazıcılar rahatlıkla tespit edilir ve cihaz değişimi yapılarak hiçbir aksama, işlerinizin sekteye uğraması gibi sorunlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Bizler tarafınıza yeni ürünlerinizi çok kısa sürede ulaştıracağımız için sizler işlerinizde kesinti olmadan çalışmalarınızı, kurumsal faaliyetlerinizi sürdürmeye devam edersiniz.

Uygun Bütçeli Kurumsal Yazıcı Kiralama Hizmetleri

Kurumsal yazıcı kiralama ile teknik destek ve teknik servis maliyetlerini de düşürürsünüz. Çünkü hangi markanın, hangi serisini kullanırsanız kullanın yazıcılarda zaman zaman sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunlar kullanıcı hatası kaynaklı da olabilir, makinenin kendisinden kaynaklı da olabilir. Kimi zaman yerinde destek verilir kimi zaman servise götürmek, günlerce orada kalması için bırakmak gerekebilir. Elbette bütün bu süreçte sizin çalışmalarınızın aksamasına yol açar. Oysa yazıcı kiralama ile bizler ürünlerimizin bütün bakımı onarım ve tamir gereksinimlerinde de destek oluyoruz. Sözleşme dahilinde teknik servise ayıracağınız maliyeti en aza indiriyoruz. Sadece kiralama bedeli ile işlerinizi çözmenize yardım ediyor, sürpriz ödemeler ile karşılaşmanızın ve kurumsal bütçenizden sürekli pay ayırmak zorunda kalmanızın önüne geçiyoruz. Toner değişimi gibi bütün kontrollerde destek verdiğimiz için zamanınızın size kalmasını sağlıyoruz.

      Ad Soyad 
           
    Firma Adı
           
 Telefon
           
   E-Posta 
           
    Mesajınız
          
                       
                                                                                            
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.