Fotoğraf Kağıdı

Firmamız Toner, sizlere yüksek kaliteye sahip fotoğraf kağıdı seti ile hizmet vermektedir. Firmamızda bulunan kağıt, sahip olduğu özellikler sayesinde fotoğraflarınızın baskını muhteşem bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sırala
3'lü 4'lü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Fotoğraf kağıdı olarak bahsettiğimiz kağıt, fotoğraf baskısı almak için kullanılmaktadır. Işığa duyarlı kimyasal formül sayesinde üretilen kağıt, yapısı gereği fotoğrafları daha canlı göstermektedir. Çünkü normal bir kağıda göre baskı sırasında mürekkebi kağıt içerisinde çok fazla hapsetmez. Aynı zamanda fotoğraf için kullanılan kağıt, normal kağıtlara göre belirli bir ağırlığa sahiptir. Farklı özelliklere sahip olan kağıt, kullanım alanına ve ihtiyaca yönelik olarak tercih edilmektedir. Kullanılan kağıt ile başarılı baskılar elde etmek isteniliyorsa mutlaka kaliteli kağıt tercihi yapılmalıdır.Baskı için kullanılan kağıdın belirli bir ağırlığa sahip olduğundan bahsetmiştik. Eğer tercih edeceğiniz kağıt hafif ve normal bir kağıdı anımsatıyorsa yapılan baskı başarılı olmaz. Mürekkep, kağıt tarafından fazla emilir ve renklerde canlılık yakalanamaz. Parlak olmayan, cansız bir fotoğraf elde edileceği gibi kağıt üzerine yapılan baskı kolaylıkla çizilebilir ve görünüm bozulabilir. Bu gibi sorunlar, kaliteli olmayan kağıtlar için geçerlidir.

Fotoğraf Kağıdı Almak İçin Ne Yapılmalı?

İhtiyacınız olan fotoğraf kağıdı için nasıl sipariş vereceğinizi düşünüyorsanız çözüm bizde. Firmamız Toner, sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına kolaylıkla çözüm üretebilmek için internet üzerinden sipariş almaktadır. Sitemizde bulunan set, kısa sürede adresinize ulaşacaktır. 7/24 sipariş verebileceğiniz sitemiz, mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilen siparişleri aynı gün kargoya vermektedir. Site üzerinden kargonuzu takip edebilir, herhangi bir aksilik söz konusu olduğu zaman ekibimizle iletişim kurabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için tereddüt etmemeniz adına sizlere faturalı ve garantili ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Siparişiniz kısa sürede adresinize ulaşırken faturanız da siparişiniz ile birlikte size ulaşacaktır. Aynı zamanda garantili ürünlerimizle ilgili bir sorun olduğu zaman ürünü garantiye göndererek soruna çözüm bulmuş oluruz.

Fotoğraf Kağıdı Özellikleri

Canon marka KP – 108 model olan ürünümüz, 2 yıl garantilidir. Paketin içeriğinde ise 108 adet kağıt ve kartuş set bulunmaktadır. Yukarıda, bu ürünün farklı özelliklere sahip olduğundan bahsetmiştik. Firmamızda satışa sunulan ürünün depolama ısısı -20 ile -40 derece arasında, çalışma ısı aralığı ise 10 ile -32,5 derece aralığındadır. Bu sayede ürünü çok rahat kullanabilir, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız doğrultusunda sipariş vermek olacaktır. Uygun fiyatlı ürün setimiz sayesinde daha canlı fotoğraflar elde edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.