ORİJİNAL OKI SARF MALZEMELERİ: SAHTE ÜRÜNLERE KARŞI NASIL DİKKATLİ OLUNUR? 27 Nisan 2017
 

Sahte ürünlere karşı nasıl dikkatli olunur?

Sahte sarf malzemeleri tehlikeli olabilir ve fikri mülkiyet haklarının ihlali ile üretilir. 
 
Genellikle orijinal sarf malzemesi gibi satılan bu ürünler, kişisel sağlık ve güvenliğimizi, çalışma ortamlarını ve yazdırma cihazlarına yapılan yatırımı tehlikeye atabilir.       
 
İşinize uygun yazıcılar 18 Eylül 2015

Yazıcılar sizlere her alanda lazım olan birer teknolojik üründür. Bu yüzden bu özel tasarımları elde etmeden iş hayatında başarılı olamazsınız. İş hayatınızın açıkçası olmazsa olmazı denilebilir. Aslında önemli olan konuda budur. Sizlerin işlerinize en uygun yazıcı tüpü ne olmalıdır? Sizlere en uygun kolaylık sağlayan yazıcı genelde ne özellikler beklenmelidir. Bu durumları şimdi hep beraber göz önünde bulunduralım.

Yazıcı alırken dikkat edilmesi gerekenler 18 Eylül 2015

Yazıcı alırken dikkat edilmesi gereken çok konu vardır. Özellikle ilk başta bu kuralları okumadan karar kısmına geçmeniz gerekmektedir. Karar kısmı ne tür bir yazıcıya sahip olmak istiyorsunuz? Renkli bir yazıcı mı? Yoksa lazer veya mürekkep püskürtmeli mi? Yada çok iyi görüntü baskı almak için standart bir yazıcı mı? Bu soruları kendinizin belirlemeden asla yola çıkmayın. Bu bir karar doğrultusudur. Şimdi siz bu kararı verdiğinize göre dikkat edilecek unsurları da biz sizlere sunalım.

Yazıcılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler 13 Eylül 2015

Günümüzde teknoloji çok geniş anlamda gelişme göstermektedir. Bu gelişim diğer koluda bilgisayar ve parçalarıdır. Bu durumu adım adım takip etmek bizler için inanılmaz şekilde zor hal aldı. Yakından takip etmek sizlere maddi anlamda zararlar açabilir. Yada bizler sayesinde okuduklarınız ile bilgilenebilirsiniz. Bu durumda bir nevi teknolojiyi yakından takip etmek anlamını taşır.

Yazıcı kiralamanın faydaları 10 Eylül 2015

Yazıcı yüksek maliyetli bir eketronik alettir. Sizlerin ekrandaki doküman veya resimlerinizi kağıda aktarmanızı sağlar. Bu cihaz olmadığı takdirde elinizde bir dosya dökumanı bulamazsınız. Bazen özel bir iş çalışmanızda size lazım olabilir. Bu yüksek maliyetli cihaza sahip olmadan önce kiralamayı hiç düşündünüz mü?

Muadil Toner Nedir? 03 Haziran 2015

       Bazen akıllara, acaba işimi görür mü? Sorusu gelebilir. Yada orijinal ürünün yerini tutar mı? Bu sorulara asla kapılmayın. Muadil tonerler, sizlerin işini rahatlıkla görür. Aynı zamanda eski tonerinizin yaptığı iş kadar, yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Bunulada kalmayıp, muadil tonerler genel olarak piyasada hemen sizlere ulaşır. Ayrıca orijinal tonere göre ise % 70 kar elde edersiniz. Bu zamanda orijinal toner acaba nerede bulurum? Sorusunu da kendinize sorup zaman kaybetmemiş olursunuz. Artık çözümler sizlere kat kat daha fazla yakın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.